Kontakt

NAUCZYCIELSKA SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA "PRZEDWIOŚNIE" 
01-702 Warszawa, ul. Ogólna 1
Regon 00218311, NIP 525 000 68 97

Sekretariat: 22 834 60 24
przedwiosnie@przedwiosnie.com.pl

Członkowsko-mieszkaniowy: 22 834 60 24 w.5;
22 834 80 76

Czynsze: 22 834 60 24 w.1; 22 834 01 80
czynsze@przedwiosnie.com.pl

Eksploatacja: 22 834 60 24 w.6; 22 669 51 48
eksploatacja@przedwiosnie.com.pl
ekspoatacja1@przedwiosnie.com.pl

Finanse: 22 834 60 24 w.4
finanse@przedwiosnie.com.pl

Ochrona danych:
ochronadanych@przedwiosnie.com.pl 

Odrębna własność: 22 834 80 76; 516 184 721
odrebna.wlasnosc@przedwiosnie.com.pl

Płace: 22 834 60 24 w.3
place@przedwiosnie.com.pl

Remonty: 22 834 88 29
remonty@przedwiosnie.com.pl

Techniczny: 22 834 60 24 w.7; 22 302 58 20
techniczny@przedwiosnie.com.pl

Windykacja: 22 834 60 24 w.2; 22 834 01 80
windykacja@przedwiosnie.com.pl

Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek: 9:00 - 18:00
wtorek, środa: 8:00 - 15:30
czwartek: 8:00 - 17:00
piątek: 8:00 - 15:00

Nr r-ku bieżącego: 50 1020 1026 0000 1802 0017 4045

Konserwacja (elektryka, hydraulika) 
EKOINSTAL ul. Ogólna 9: 22 834 60 85.
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Spółdzielni.
dyżur w soboty: 8.00 - 14.00

Formularz kontaktowy