Epidemia koronowirusa

Wydarzenie od: 2020-03-16

W związku z zagrożeniami płynącymi z szerzących się zarażeń koronawirusem, mając na uwadze zdrowie mieszkańców Zarząd Spółdzielni wprowadził następujące ograniczenia:

Od poniedziałku 16 marca 2020 roku do poniedziałku 30 marca 2020 roku NSBM „Przedwiośnie” NIE PRZYJMUJE INTERESANTÓW. Wszystkie sprawy PROSIMY ZGŁASZAĆ w godzinach pracy Spółdzielni drogą telefoniczną i mailową.

Odwołane Śniadanie Wielkanocne. Na podstawie decyzji Prezesa Rady Ministrów, zgodnie z informacją umieszczoną na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, WSZYSTKIE imprezy masowe na terenie Dzielnicy Bielany zastają odwołane. Dotyczy to również spotkań wielkanocnych, których zorganizowanie planował Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, w tym Śniadania w naszej Spółdzielni planowanego na dzień 02.04.2020 roku.

Nieczynny Klub osiedlowy. 12 i 19 marca 2020 roku odwołane są zajęcia w Klubie osiedlowym.

Informacji o koronowirusie w Polsce i zaleceniach dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby udzielają: Główny Inspektorat Sanitarny – www.gis.gov.pl oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m.st. Warszawie – www.pssewawa.pl.

Dziękujemy za przychylne potraktowanie naszych zaleceń. Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia.